Impreza integracyjna – Paintball w Parku Linowym Arturówek w Łodzi

Ponieważ nie samą pracą człowiek żyje, a zgrany zespół to podstawa sukcesu, ubiegłej niedzieli wzięliśmy udział w integracyjnej grze w Paintball na terenie Parku Linowego Arturówek w Łodzi. Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy reprezentację serwisu internetowego klimatyzacja.pl, którym oczywiście dziękujemy za wspólną grę.

Obie drużyny w pełnej krasie
Zebraliśmy się równo o godzinie jedenastej. Jedni, bardziej doświadczeni w boju, czekali spokojnie na strój i sprzęt. Z kolei ci, którzy po raz pierwszy mieli wziąć udział w tego typu rozgrywce, rozglądali się niespokojnie zastanawiając się, co ich czeka. Jednak wszyscy oczekiwali wspaniałej zabawy i chyba nikt z nas nie czuł się rozczarowany. Po otrzymaniu stroju i uzbrojenia, a także po szybkim przeszkoleniu, ruszyliśmy na pole walki. Podzieleni na dwa zespoły (każdy pod wodzą jednego Prezesa), rozpoczęliśmy bitwę.

Pierwszy etap zabawy to tzw. eliminacja drużyny przeciwnej. Po każdej jej rundzie zespoły zamieniały się bazą. Celem drugiego etapu było zdobycie flagi znajdującej się w ścisłym centrum pola walki. Uzbrojeni w granaty dymne i zbiorniki kulek z farbą, dzielnie rzuciliśmy się w bój. Walka trwała długo, była zacięta, zebrała mnóstwo ofiar w postaci siniaków i zadrapań. Trofeum było cenne – honor i duma z wygranej. Każdy pragnął się wykazać. Niektórzy odważnie parli do przodu ryzykując własną skórą, inni chronili się za zasiekami i okopami osłaniając dzielnie tych pierwszych. Po zakończonej bitwie zmęczeni i spoceni, ale zadowoleni i szczęśliwi, wróciliśmy do domu. Po kilku dniach ślady walki pewnie znikną, ale fantastyczne wspomnienia zostaną nam na lata.

Zabawa ta była wyróżnieniem dla wszystkich za ciężką, codzienną pracę, a także zachętą do dalszych działań. Dociekliwi jednak sądzą, że była to nagroda z okazji 10-lecia istnienia naszej firmy. Liczymy, że za kolejne dziesięć lat zabawa będzie równie wyśmienita.

Zmęczone, ale zadowolone!     To była fantastyczna zabawa!     Powrót z pola walki!

Komentarz
  1. 10 lat ago