Praca dla specjalisty SEO w Łodzi

Kolejne stanowisko w Go3.pl czeka na obsadzenie. Tym razem poszukujemy doświadczonego specjalisty, który będzie gotów samodzielnie prowadzić projekty SEO dla naszych Klientów.

Zadania:

  • przeprowadzanie audytów SEO, wykonywanie optymalizacji stron
  • budowa zaplecza SEO
  • aktywne pozyskiwanie linków
  • opracowywanie strategii SEO dopasowanych do danego klienta
  • analiza profilu linków oraz zdejmowanie „filtrów”
  • współpraca z copywriterami oraz specjalistami ds. optymalizacji
  • kontakt z Klientem w zakresie omówienia strategii SEO, propozycji zmian na stronie, akceptacji wykonanych prac

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • 3 000 – 3 500 zł netto podstawy – w zależności od posiadanych kompetencji + premie uzależnione od wyników pracy
  • Pracę w komfortowym biurze w centrum Łodzi
  • Możliwość uczestnictwa w konferencjach i szkoleniach branżowych

Oczekujemy:

  • Minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktycznej umiejętności pozycjonowania stron w Google, popartej sukcesami (wymagane podanie przykładów pozycjonowanych stron oraz fraz)
  • Doskonałej znajomości zasad optymalizacji stron pod kątem wyszukiwarki Google
  • Kreatywności w pozyskiwaniu linków
  • Dobrej znajomości Centrum Google dla Webmasterów, Google Analytics
  • Doskonałej znajomości bieżących trendów w branży SEO

CV prosimy przesyłać na adres praca@go3.pl, w temacie wpisując „SEO/05/2014”