Konferencja Google Partners Connect w Go3.pl – Łódź, 23 października

Już 23 października 2014 roku o godzinie 10.00 w siedzibie Go3.pl na ul. Piotrkowskiej 270 w Łodzi odbędzie się konferencja Google Partners Connect. W czasie spotkania planowana jest transmisja na żywo z warszawskiej siedziby Google, w której wystąpią m.in. Artur Waliszewski, szef Google w Polsce oraz Przemysław Modrzewski oraz Dawid Papież. Program poprowadzi Jarosław Kuźniar.

Podczas transmisji przedstawiciele Google opowiedzą jak rozwijać firmę w internecie, obalą kilka największych mitów dotyczących reklamy online i zdradzą kilka wskazówek jak skutecznie wykorzystywać program AdWords.

Po transmisji pracownicy Go3.pl chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania uczestników. Będzie to również świetna okazja do poznania się bliżej i wymiany poglądów dotyczących reklamy internetowej przy dobrej kawie :)

Zapraszamy serdecznie do bezpłatnej rejestracji na konferencję:

ZAREJESTRUJ SIĘ

gpc-prelegenci

Agenda:

  • Jak odnieść sukces biznesowy dzięki internetowi?

Rozmowa z Arturem Waliszewskim, dyrektorem Google zarządzającym Europą Środkową i Wschodnią; rozmowa będzie dotyczyła strategicznych aspektów prowadzenia firmy oraz podejmowania decyzji na temat rozwoju i promocji biznesu

  • Wyszukiwarka klientów – jak działa reklama w Google?

Prezentacja Dawida Papieża, Retail Industry Manager’a, obejmuje podstawy działania i zalety reklamy AdWords w kontekscie zachowań konsumenckich oraz ścieżki zakupowej wzbogacone wskazówkami jak skutecznie wykorzystać reklamę w Google do zwiekszenia sprzedaży

  • Prawdy i mity o AdWords

Przemysław Modrzewski, Senior Analytical Lead, w krótkiej prezentacji obali lub potwierdzi niektóre często występujące wśród przedsiębiorców przekonania na temat reklamy w Google (poglądy wybrane na podstawie badań przeprowadzonych wśród polskich małych i średnich firm)

  • Czy warto zlecić prowadzenie kampanii zewnętrznemu specjaliście?

Arkadiusz Marszałek, Head of Agency Relations – odpowie na pytania dlaczego warto pracować z agencją SEM, jak przygotować się do rozpoczęcia takiej współpracy i o czym pamiętać podczas wyboru agencji

  • SEO – czym jest optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych?

Michał Rakowski, specjalista SEO w Go3.pl opowie o tym, czym jest SEO i dla czego jest tak ważnym elementem strategii promocji firmy w Internecie.

  • Sesja Q&A

Specjaliści z naszej agencji chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące reklamy internetowej.