Wi-Fi za free, czyli jak od sierpnia próbujemy przeprowadzić się do nowego biura

Centrala Go3.pl mieści się na ul. Piotrkowskiej 270 w Łodzi, na XIV piętrze biurowca. Pracujemy w tym miejscu nadal, mimo że mieliśmy się przeprowadzić już jakieś trzy razy…

Zmiana siedziby firmy z szarego, postkomunistycznego biurowca na nowoczesny budynek Przędzalni Braci Muehle, na ulicy Żeligowskiego 3/5 w Łodzi, miała nastąpić już w sierpniu. Takie były pierwsze założenia developerów remontujących nasze nowe biuro. Niestety, w przypadku tak dużego przedsięwzięcia, trzeba liczyć się z nieplanowanymi opóźnieniami. Czyli zamiast przenosić się w sierpniu, mięliśmy to zrobić na początku września.

Późniejsze opóźnienia były chyba jeszcze bardziej „nieplanowane”. Początek września zamieniony na 15 września, a 15 września na połowę października. Opatrzność jednak nad nami czuwa i może dlatego nie wymówili nam jeszcze pomieszczeń w wieżowcu na Piotrkowskiej. Mamy listopad i znów planujemy przeprowadzkę. Tak, łatwo zgadnąć… powinniśmy przenieść się po 15 listopada, bo na ten dzień ustalony jest kolejny odbiór obiektu przez straż pożarną. A jak wyjdzie, zobaczymy… Jedno jest pewne, opatrzność nie będzie czuwać wiecznie i w którymś momencie może się okazać, że zostaniemy bez miejsca do pracy. Ale jak ktoś słusznie zauważył, pracować można wszędzie – Manufaktura jest blisko, a Wi-Fi za free. Do wyboru McDonald’s, KFC lub Pizza Hut – ktoś ma inną propozycję?

Do zobaczenia już w grudniu w naszym nowym biurze w Łodzi na ul. Żeligowskiego 3/5, w byłej Przędzalni Braci Muehle.